به دلیل نوسان شدید قیمت ارز و به دنبال آن بالارفتن قیمت کاغذ؛ لطفا برای اطلاع از قیمت های دقیق سرویس های ارائه شده در سایت تکثیرکاران با ما تماس بگیرید.

چاپ اعلامیه ترحیم

ضمن عرض تسلیت به اطلاع می‌رساند تکثیرکاران  در کنار خدمات چاپ بنر تسلیت آماده ارائه خدمات چاپ اعلامیه ترحیم با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت و با بالاترین سرعت ممکن می‌باشد. خدمات پیش از چاپ اعلامیه ترحیم در تکثیرکاران شامل طراحی و .. رایگان می‌باشد و شما عزیزان علاوه بر اینکه می‌توانید از طرح‌های موجود در این صفحه سفارش دهید می‌توانید طرح مورد نظر خودتان را هم برای ما بفرستید تا طراحان ما به شکل شیانه‌روزی آن را اجرا کنند. چاپ اعلامیه ترحیم در تکثیرکارن در دو سایز A3  و A4 انجام می‌شود.

تکثیرکاران ضمن عرض تسلیت مجدد خدمت شما عزیزان گرامی به منظور تسهیل سفارش  اعلامیه ترحیم  با درک شرایط شما اعلام می‌کند که شما عزیزان می‌توانید برای چاپ اعلامیه ترحیم مستقیما از پیام رسان‌های وانس آپ و تلگرام با ما در تماس باشید و ما مشاوره، هزینه، زمان و سایر موارد موجود در سفارش اعلامیه ترحیم شما را به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد.

هزینه چاپ اعلامیه ترحیم روی کاغذ گلاسه ۱۳۵ گرم

سایزتعداد سفارشقیمت
A4۵۰۶۱٫۰۰۰
A4۱۰۰۱۱۸٫۰۰۰
A4۳۰۰۳۴۷٫۰۰۰
A4۵۰۰۵۵۲٫۰۰۰
A4۱۰۰۰۱٫۰۰۰٫۰۰۰
A3۵۰۱۳۲٫۰۰۰
A3۱۰۰۲۵۴٫۰۰۰
A3۳۰۰۷۴۰٫۰۰۰
A3۵۰۰۱٫۱۸۰٫۰۰۰
A3۱۰۰۰۲٫۱۹۰٫۰۰۰

هزینه چاپ اعلامیه ترحیم روی کاغذ تحریر ۸۰ گرم

سایزتعداد سفارشقیمت
A4۵۰۴۷٫۰۰۰
A4۱۰۰۹۱٫۰۰۰
A4۳۰۰۲۶۶٫۰۰۰
A4۵۰۰۴۲۵٫۰۰۰
A4۱۰۰۰۷۸۷٫۰۰۰
A3۵۰۱٫۰۰۰٫۰۰۰
A3۱۰۰۱۹۵٫۰۰۰
A3۳۰۰۵۷۲٫۰۰۰
A3۵۰۰۹۰۰٫۰۰۰
A3۱۰۰۰۱٫۶۰۰٫۰۰۰

هزینه چاپ اعلامیه ترحیم روی کاغذ گلاسه ۱۳۵ گرم

جدول-هزیه-چاپ-اعلامیه-ترحیم-گلاسه

هزینه چاپ اعلامیه ترحیم روی کاغذ تحریر ۸۰ گرم

هزینه-چاپ-اعلامیه-ترحیم-روی-کاغذ-تحریر

شما میتوانید در هر زمان از شبانه روز از طریق تماس با ما سفارش اعلامیه خود را ثبت کنید. همچنین برای دریافت سفارشات شما فرم آنلاین هم در سایت قرار داده شده است که می توانید از آن فرم هم برای ارسال اطلاعات متوفی به ما استفاده کنید.

روش های تماس با ما برای چاپ اعلامیه ترحیم:

 از ۸ صبح تا ۸ شب : ۰۲۱-۶۶۴۱۸۴۴۰

۲۴ ساعته :        ۰۹۳۶۴۰۴۲۲۰۵

شما میتوانید با یک تماس اعلامیه ترحیم مورد نظرتان را فوری و دوساعته درب منزل تحویل بگیرید