خرید خودکارهای ساراسا


خودکارهای سری ساراسا شرکت زبرامدت زمان زیادی نیست که به بازار عرضه شده‌اند اما در همین مدت زمان کم توانسته‌اند گوی رقابت را از دستان سایر رقیبان خود بربایند و به یکی از پرفروش‌ترین خودکارهای وارداتی در ایران تبدیل شوند.

ویژگی‌ها و مشخصات خودکارهای ساراسا:

۱- بسیار روان هستند و روی کاغذ شما به راحتی می‌رقصند

۲- هیچگونه لکه‌ای از خود بر روی صفحه نوشتاری شما به جا نمی‌گذارند.

۳- جوهر استفاده شده دز این خودکارها در سریعترین زمان ممکن خشک می‌شود.

خوکارهای سری ساراسای برند زبرا انتخاب مناسبی برای پرورش خلاقیت و نوشتن و رسم ایده‌های خاص ذهن روی یک صفحه نوشتاری است. ارگونومی بسیار ایده‌ال طراحی شده برای خوکارهای زبرا توانایی در دست گرفتن این خودکار را به راحت‌ترین شکل ممکن برای مصرف کننده فراهم می‌کند. این سری از خوکار بسیار مناسب افرادی است که تمایل دارند که حرف خود را به جای بیان کردن بنویسند زیرا سرعت نوشتاری با این خوکار برابر با صحبت کردن یک انسان است.

تکثیرکاران به عنوان یک مرکز ارائه خدمات دانشجویی ارزان که خدماتی مانند پرینت ارزان ، پرینت رنگی و صحافی پایان نامه‌ را ارائه می‌کند به تازگی اقدام به فروش لوازم تحریر با قیمت بسیار مناسب کرده است. خرید کاغذ  و خرید خودکار دو امکانی است که در همین لحظه روی سایت تکثیرکاران فعال شده است.

ضمنا شما می‌توانید در صورت نیاز از طریق تماس با کارشناسان فروش سایت تکثیرکاران مشاوره رایگان خرید خودکارهای ساراسا بگیرید

هیچ محصولی یافت نشد.

Go to Top