بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تکثیرکاران کاملا محفوظ می باشد

درباره ما

تکثیرکارن ( دفتر فنی اهوا)  بیش از نیم قرن است که در میدان انقلاب تهران، با افتخار میزبان خدماتی ارزان و با کیفیت برای دوستان و دانشجویان عزیز بوده است. اگر بخواهیم از گذشته صحبت کنیم باید بگوییم پاساژ صفوی که تکثیرکارن در طبقه اول آن واقع شده است، هموار مرکزز تردد دانشحویان برای رفع نیازهای اساسی خود بوده است. گذر زمان این مرکز خرید را اکنون به یک بازارچه طبقاتی کتاب تبدیل کرده است.

تکثیرکاران فعالیت خود را با دستگاه‌های فتوکپی، پلی کپی و اوزالید آغاز نمود، از آن زمان تا کنون بیش از سه نسل در این دفتر فنی اقدام به کار و کسب روزی و تجربه کرده‌اند. تکثیرکاران به گذشته درخشان خود می‌بالد.

یکی از مهمترین دغدغه‌های مدیریت تکثیرکاران تهیه دستگاه‌ها و ابزار و تجهیزات مورد نیاز کسب و کار خود است تا بتواند با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت بهترین خدمات را به کاربران خود ارائه دهد. در این 50 سالی که کنار شما بوده ایم، نزدیک به 100 دستگاه برای این مجموعه خریداری شد که پس از تکثیرهای متنوع و زیاد یکی یکی از رده خارج شدند تا با دستگاه جدیدت و بروزتری جایگزین شوند.

در نهایت در حال حاضر تکثیرکاران، سامانه آنلاین و برخط دفتر فنی اهورا یک سایت معتبر و قابل اعتماد است که خدمات چاپ و پرینت را در تهران ارائه می‌دهد. این وب سایت پس از تجربه اندوزی 50 ساله بر فعایت و خدمت رسانی به دانشجویان و دانش آموزان در میدان انقلاب راه اندازی شد. روزانه بیش از چندین هزار برگه پرینت به این مرکز پرینت در تهران ارسال می شود و این از خوش اقبالی ماست که توانسته ایم رضایت تمامی مشتریان خود را به دست آوریم. در نظر داشته باشید اگر تاکنون از سرویس های پرینت آنلاین سایت تکثیرکاران استفاده نکرده اید، کد تخفیف اولین سفارش آنلاین خود را از ما دریافت کن

اکنون نیز با گذر از تگناهای تحریم و ...بر آن هستیم که بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما ارائه کنیم.

ما این به موضوع افتخار می‌کنیم که ارزانترین در ایران هستیم.