بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تکثیرکاران کاملا محفوظ می باشد

پرینت رنگی ارزان

 

چرا پرینت رنگی ارزان در مرکز تکثیرکاران؟

 

کاغذ 80 گرم با کیفیت

کاغذ با کیفیت در سرویس های پرینت ارزان سایت تکثیرکاران استفاده می شود

تونر خارجی

تونر خارجی مورد استفاده در سرویس های پرینت رنگی سایت تکثیرکاران بسیار خوب است

تحویل فوری

 

 

جدول شرح قیمت های پرینت رنگی ارزان تکثیرکاران

 

از 1 تا 100 برگ

1500 تومان هر برگ

تخفیف می‌خواهید؟ به ما پیام بدهید ارتباط از طریق تلگرام ارتباط از طریق واتس اپ ارتباط از طریق تماس تلفنی

از 100 تا 1000 برگ

800 تومان هر برگ

تخفیف می‌خواهید؟ به ما پیام بدهید ارتباط از طریق تلگرام ارتباط از طریق واتس اپ ارتباط از طریق تماس تلفنی

از 1000 برگ به بالا

700 تومان هر برگ

تخفیف می‌خواهید؟ به ما پیام بدهید ارتباط از طریق تلگرام ارتباط از طریق واتس اپ ارتباط از طریق تماس تلفنی

 

شرایط ارسال فایل‌های پرینت شده ارزان شما از مرکز تکثیرکاران

 

ارسال به تهران

ارسال سریع‌ و فوری فایل‌های پرینت شده شما به سراسر تهران با پیک موتوری

برای استعلام هزینه تماس بگیرید

021-66418440

09364042205

 

ارسال به تهران

ارسال سریع و فوری فایل‌های پرینت شده شما به سراسر کشور با پست سفارشی

ارسال به سراسر کشور رایگان می‌‎باشد

021-66418440

09364042205

 

 

روش های تماس با ما

 

021-66418440 شماره تماس با مغازه

09364042205 شماره تماس همراه

09360959742 شماره تماس همراه (تماس از 8 شب به بعد)

آدرس‌های ما

آدرس ما : تهران – میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – نرسیده به فرصت شیرازی – پاساژ کتاب صفوی – طبقه اول – چاپ و تکثیر اهورا

 

تفاوت پرینت رنگی با چاپ رنگی

با اینکه هر دوی این کلمات یعنی پرینت رنگی و چاپ رنگی به نظر یک مفهوم را می‌رسانند اما این دو با هم در صنعت چاپ و نشر یا صنعت تکثیر متفاوت هستند. معمولا وقتی صحبت از چاپ رنگی می‌شود، استفاده از دستگاه‌های مدرن و تکنولوژی‌های روز دنیا برای به حداکثر رساندن کیفیت و ماندگاری تصویر رنگی چاپ شده مورد نظر است یعنی وقتی هدف ما از چاپ یک تصویر رنگی، ثبت یک تصویر چاپ شده با کیفیت و ماندگار است (مانند چاپ عکس‌های دوربین‌های دیجیتال)، از مفهوم چاپ رنگی استفاده می‌کنیم و به همین دلیل است که قیمت چاپ رنگی خیلی بیشتر از نرخ پرینت رنگی است.

در نقطه مقابل وقتی هدف ما از چاپ یک تصویر یا فایل صرفاً ارائه آن در یک محتواست و کیفیت و ماندگاری خیلی برایمان اهمیت ندارد مانند پرینت رنگی تصاویر پایان نامه یا پرینت رنگی کتاب، معمولا از واژه و مفهوم پرینت استفاده می‌شود. در این نوع از انتقال تصاویر دیجیتال به کاغذ یا مقوا کیفیت و ماندگاری طولانی مورد نظر نیست.

کمتر بودن کیفیت پرینت رنگی نسبت به چاپ رنگی به معنی کم بودن یا نقصان این روش از پرینت نیست، بلکه هدف ما از پرینت یا چاپ مشخص می‌کند که کدام روش چاپ رنگی یا پرینت رنگی برای ما مناسبتر است.

در مرکز تکثیرکاران پرینت رنگی فایل‌ها و سفارش‌های شما توسط دستگاه‌های جدید و به روز کونیکا می‌شود که کیفیت و ماندگاری همانند تصاویر چاپ شده در چاپخانه دارند.

اختلاف قیمت پرینت رنگی با قیمت چاپ رنگی

همانطور که گفتیم در روش چاپ رنگی  به دلیل استفاده از روش چاپ افست هزینه‌های نهایی برای قیمت چاپ رنگی A4 یا هر قطع استاندارد دیگری در تیراژ بالا کمتر محاسبه می‌شود.در روش چاپ دیجیتال قیمت پرینت رنگی روی هر قطع استاندارد کاغذ با توجه به قیمت کاغذ، قیمت تونر و هزینه‌های جاری تعیین می‌گردد. جدول زیر برای آشنایی شما با قیمت پرینت رنگی اتحادیه درج شده است.

جدول قیمت پرینت رنگی A4 یکرو در مرداد ماه 1401 اتحادیه و مرکز تکثیرکاران

شرح خدمات قیمت اتحادیه قیمت تکثیرکاران
پرینت رنگی A4 یکرو 6000 تومان  تماس بگیرید!! (بسیار منصفانه و رقابتی)
پرینت رنگی A3 یکرو 12000 تومان تماس بگیرید!! (بسیار منصفانه و رقابتی)

 

قیمت پرینت رنگی چگونه تعیین می‌شود؟

 

قیمت نهایی پرینت رنگی به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد. به طور کلی قیمت خدماتی که برای ارائه آن‌ها به مخاطبینشان نیاز به تامین مواد اولیه وارداتی است، به دلیل نوسان قیمت ارز بسیار متغیر است. پرینت رنگی نیز از این قاعده مستثنی نیست و با توجه لزوم تامین مواد اولیه و تجهیزات پرینت رنگی از خارج از کشور، قیمت نهایی این محصول می‌تواند دستخوش تغییرات گسترده شود.

عوامل مهمی که در تعیین قیمت پرینت رنگی می‌توان از آن‌ها نام برد عبارتند از :

  • قیمت کاغذ مناسب برای پرینت رنگی
  • قیمت تونر دستگاه پرینت رنگی
  • تجهیزات و قطعات پشتیبانی دستگاه پرینت رنگی
  • هزینه‌های ثابت ماهیانه کسب و کار مانند هزینه اجاره‌بها، هزینه نیرو و.....

با توجه به مواردی که گفتته شد می‌توان هزینه‌ای بسیار بالا را برای پرینت رنگی متصور بود اما تکثیرکاران به عنوان یک مرکز ارائه خدمات دانشجویی ارزان با سابقه 50 ساله همواره در شرایط سخت در کنار دانشجویان و دانش آموزان بوده است و با توجه به امکان تامین مواد اولیه ارزانتر نسبت به رقبا تعرفه پرینت رنگی خود را به حداقل رسانده است و با در نظر گرفتن یک حاشیه سود منطقی اقدام به ارائه خدمات مورد نیاز دانشجویان و دانش‌آموزان و همه‌ی افرادی که ممکن است به پرینت رنگی نیاز داشته باشند کرده است..

 

استعلام قیمت پرینت رنگی؟

 

پرسش و پاسخ درباره قیمت پرینت رنگی

 

  1. چرا قیمت پرینت رنگی تا این اندازه بالاست؟ با توجه به نوسانات زیاد قیمت ارز و بالا رفتن هزینه تونرهایی که این سرویس استفاده می‌شود، قیمت این سرویس بالاتر از هزینه سایر پرینت های دانشجویی است.
  2. امکان تخفیف یا کاهش قیمت در هزینه پرینت رنگی وجود دارد؟ بله! با توجه به ماهیت سفارش شما این هزینه می‌تواند برایتان کمتر هم باشد. برای اطلاع از قیمت سفارشتان با مجموعه تکثیرکاران تماس بگیرید.
  3. آیا امکان ارسال سفارش من به منزل یا محل کارم وجود دارد؟ بله، تیم تکثیرکاران با در اختیار داشتن یک تیم موتوری قوی سفارشات تهران را برایتان ارسال می‌کند، با توجه به ماهیت سفارش پرینت رنگی شما، این هزینه می‌تواند برایتان رایگان باشد.
  4. ارسال به شهرستان چگونه است؟ آیا امکان سفارش سرویس پرینت رنگی از شهرستان وجود دارد؟ بله! تکثیرکارن سفارشات شهرستان‌هایی به جز تهران را با پست سفارشی یا پست پیشتاز ارسال می‌کند. با توجه به ماهیت سفارش شما این هزینه نیز می‌تواند برایتان رایگان باشد.

نظرات

captcha Refresh