بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تکثیرکاران کاملا محفوظ می باشد

 

کد تخفیف 10 درصدی ثبت اولین سفارش آنلاین (به مدت محدود )  | کد تخفیف : first-order

سفارش پرینت 

دانستنی های بازاریابی و تبلیغات

/uploads/article/1403-01/28/teaching-how-make-stamp-home.webp

آموزش ساخت مهر

مهر یکی از ابزارهای مهم و قدیمی است که در اکثر فرهنگ‌ها برای امضای اسناد و اوراق رسمی استفاده می‌شود. امروزه، با پیشرفت تکنولوژی، مهرها به صورت دیجیتالی نیز ساخته می‌شوند، اما هنوز هم بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند مهرهای سنتی را با دست خود خلق کنند. در این مقاله به شما نحوه ساخت مهر در منزل را آموزش می‌دهیم. فرآیند ساخت مهر در منزل ممکن است به دلایلی دقیقا چیزی نباشد که شما به دنبالش هستید که دراین صورت سفارش ساخت مهر پیشنهاد میشود . در ادامه با انواع مهر، ساخت مهر برجسته و سفارش مهر آشنا میشوید.

1403/01/28 32
/uploads/article/1402-10/election-tract.jpg

تراکت انتخاباتی

تراکت انتخاباتی یک ابزار ارتباطی است که در روند انتخابات سیاسی استفاده می‌شود. این تراکت‌ها به عنوان یک وسیله اطلاع‌رسانی مؤثر در جمعیت مورد استفاده قرار میگیرد تا نامزدها و حزب‌ها برنامه‌ها و اهداف خود را به مردم ارائه دهند به همین دلیل چاپ و طراحی این تراکت ها باید با کیفیت و زیبا و حرفه باشد، تکثیرکاران چاپ تراکت های تبلیغاتی را به طور حرفه ای انجام می دهد.

1402/10/03 621
/uploads/article/1402-09/advertising-tracts.jpg

تراکت تبلیغاتی

تراکت تبلیغاتی، وسیله‌ای قدرتمند برای انتقال پیام‌های تبلیغاتی و معرفی محصولات و کسب و کار ها به جامعه است. سایت تکثیرکاران با ارائه خدمات تکثیر و چاپ تراکت، بهترین فرصت را برای تبلیغات موثر و گسترده به هدفمندی و کسب نتایج بیشتر فراهم می‌کند.

1402/09/30 233