بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد تکثیرکاران کاملا محفوظ می باشد

چاپ جزوه

گزینه ها را انتخاب کنید تا قیمت نمایش داده شود

calculator

جزوه‌ها تکه‌ای جداناشدنی از پازل تحصیل و فراگیری هستند. چه در دوران دانش‌آموزی و چه در دوران دانشجویی یا حتی مطالعه آزاد یک رشته مورد علاقه، همیشه و همیشه این جزوات بوده‌اند که به عنوان یک معلم و مربی و استاد خاموش کنار ما بوده‌اند.

چاپ این جزوات همواره دغدعه‌ای برای دانشجویان و دانش‌آموزان و تمام کسانی که برای تحصیل علم و دانش فعالیت می‌کنند، بوده است به شکلی که گسترش مطالعه آنلاین هم نتوانست به دلیل مشکلاتی که دارد جایگزین مطالعه فیزیکی از روی کاغد و دست نوشته‌ها شود.

تکثیرکاران به عنوان یک مرکز چاپ دیجیتال ارزان، درخواست‌های بیشماری از مخاطبین خود مبنی بر ارائه خدمات چاپ جزوه در تیراژهای بالا مخصوص دانشجویان، دانش‌آموزان و اساتید کرده است. در ادامه با این خدمت تکثیرکاران بیشتر آشنا شوید.

 

 

 

هزینه چاپ جزوه در مرکز تکثیرکاران

آخرین آپدیت: 21 تیر ماه 1402

 

از 1 تا 100 برگ

200 تومان هر برگ

تخفیف می‌خواهید؟ به ما پیام بدهید ارتباط از طریق تلگرام ارتباط از طریق واتس اپ ارتباط از طریق تماس تلفنی

از 100 تا 1000 برگ

180 تومان هر برگ

تخفیف می‌خواهید؟ به ما پیام بدهید ارتباط از طریق تلگرام ارتباط از طریق واتس اپ ارتباط از طریق تماس تلفنی

از 1000 برگ به بالا

140 تومان هر برگ

تخفیف می‌خواهید؟ به ما پیام بدهید ارتباط از طریق تلگرام ارتباط از طریق واتس اپ ارتباط از طریق تماس تلفنی

 

مختصری درباره هزینه‌های چاپ جزوه

چاپ جزوه و کتاب نرخ ثابتی ندارد و تحت تاثیر پارامترهای مختلفی که ادامه ذکر می‌شوند این هزینه و تعرفه چاپ جزوه تغییر می‌کند.  از مهمترین عوامل موثر در هزینه چاپ جزوه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع پرینت جزوه
  • پرینت رنگی جزوات
  • پرینت سیاه و سفید جزوات
 • نوع کاغذ مورد استفاده در پرینت
  • کاغذ تحریر 80 گرم
  • کاغذ تحریر 60 گرم
  • کاغذ گلاسه 
  • مقوای سنگین
 • پرینت یک رو یا پرینت دو روی جزوات
 • تیراژ جزوه  
 • ....

کیفیت چاپ جزوات به عنوان یکی دیگر از عوامل مهم در قیمت گذاری چاپ جزوه مطرح می‌شود. تونر و جوهر چاپ و همچنین دستگاهی که برای تکثیر جزوات دانشجویی و دانش آموزی از آن استفاده می‌شود در تعیین قیمت برای چاپ تیراژ جزوات مطرح می شوند.

 

چه کسانی به دنبال پرینت جزوات خود هستند؟

 

دانشجویان

چاپ جزوه دانشجویی: پرینت جزوه دانشجویی

دانش آموزان

چاپ جزوه دانش آموزان :پرینت جزوه دانش آموزان

مدارس، موسسات آموزشی، اساتید و معلمان

چاپ جزوه مدارس و موسسات آموزشی ، چاپ جزوه اساتید و معلمان

 

 

چاپ و پرینت جزوه دانشجویی

با شروع هر ترم تحصیلی و معرفی اساتید به دانشجویان، با توجه به استراتژی‌های تدریس هر استاد ممکن است یک جزوه یا یک کتاب یا هردو به عنوان منبع آموزش هر درس در نظر گرفته شود. اگر یک جزوه به عنوان منبع اصلی آموزشی یک استاد معرفی شود، دانشجویان نیاز است که این جزوه را تهیه کنند. برای چاپ جزوه دانشجویی، دانشجویان همیشه و همواره به دنبال یک مرکز پرینت ارزان برای فایل‌های خود بوده‌اند. 

تکثیرکاران به عنوان یک دفتر فنی که بیش از 50 سال است که در میدان انقلاب تهران، مهد دانشجویان فعالیت می‌کند، به خوبی با درک شرایط سخت اقتصادی و معیشتی دانشجویان با ارائه بسته‌های تخفیف متنوع برای دانشجویان هموراه به دنبال ارائه یک خدمت ارزان با بهترین کیفیت برای دانشجویان بوده است. 

همچنین تکثیرکاران با ارائه خدمات چاپ جزوه دانشجویی با کیفیت و قیمت مناسب با توجه به نیازهای هر دانشجو، با تخصص و تجهیزات پیشرفته،  قادر است جزوه‌ها را با استفاده از کاغذ با کیفیت و چاپ با رزولوشن بالا تولید کند.

برای چاپ جزوه دانشجویی می‌توانید با ارائه مدارک دانشجویی خود به تکثیرکاران از تخفیف ویژه چاپ جزوه مخصوص دانشجویان بهره‌ند شوید.

چاپ و پرینت جزوه دانش آموزان

با شروع هر سال تحصیلی برای تمام مقاطع، دانش‌آموزان نیاز است که علاوه بر تهیه کتب درسی معرفی شده توسط وزارت علوم، جزوات فوق العاده مخصوص مدارس خود را تهیه کنند. این جزوات ممکن است به شکل پرینت و صحافی شده به دانش آموزان تحویل شود. در بعضی از مواقع که این جزوات به شکل یک فایل آماده پرینت یا فایل دانلود در اختیار دانش آموزان یا اولیای آن‌ها قرار می‌گیرد، نیاز است که برای پرینت جزوات دانش‌ آموزی از یک مرکز ارائه خدمات پرینت سیاه و سفید و پرینت رنگی استفاده کرد.

تکثیرکاران به عنوان یک مرکز چاپ دیجیتال ارزان، هر ساله و در ابتدای شروع سال تحصیلی متناسب با هر مقطع، اقدام به ارائه تخفیفات متنوع چاپ جزوات دانش آموزی می‌کند. اگر دانش آموز هستنید یا به عنوان پدر یا مادر دانش آموز به دنبال یک مرکز برای پرینت جزوات دانش آموزی خود هستید با تکثیرکاران تماس بگیرید.

چاپ جزوه مدارس و اساتید

به عنوان یک  مدیر یا معلم مدرسه یا موسسه آموزشی نیاز شما به پرینت و چاپ جزوات ارائه شده توسط معلمین همیشه و همیشه و فازغ از زمان شروع سال تحصیلی همیشه حس می‌شود.  تیراژ و تعداد جزواتی که توسط یک مرکز آموزشی برای یک هدف مشخص چاپ و تکثیر می‌شود معمولا بالا است و این هزینه می‌تواند روی هزینه نهایی خدمات ارائه شده توسط استاد یا معلم و مدرس تاثیر زیادی بگذارد. 

با هدف کمک با موسسات آموزشی و اساتید در جهت انتشار ارزانتر آگاهی تکثیرکاران اقدام به ارائه بسته های تخفیف چاپ جزوه برای مدارس و موسسات آموزشی کرده است. ما با درک هزینه بالای چاپ در تیراژهای بالا با کاستن از سود خود، هزینه شما را به شدت کاهش می‌دهیم.

 

شرایط ارسال فایل‌های پرینت شده ارزان شما از مرکز تکثیرکاران

 

ارسال به تهران

ارسال سریع‌ و فوری فایل‌های پرینت شده شما به سراسر تهران با پیک موتوری

برای استعلام هزینه تماس بگیرید

021-66418440

09364042205

 

ارسال به تهران

ارسال سریع و فوری فایل‌های پرینت شده شما به سراسر کشور با پست سفارشی

ارسال به سراسر کشور رایگان می‌‎باشد

021-66418440

09364042205

 

 

روش های تماس با ما

 

 

021-66418440 شماره تماس با مغازه

09364042205 شماره تماس همراه

09360959742 شماره تماس همراه (تماس از 8 شب به بعد)

آدرس‌های ما

آدرس ما : تهران – میدان انقلاب – خیابان کارگر شمالی – نرسیده به فرصت شیرازی – پاساژ کتاب صفوی – طبقه اول – چاپ و تکثیر اهورا

 

در مرکز تکثیرکارن فرآیند چاپ جزوه چگونه است؟

 1.  ثبت سفارش : برای چاپ جزوات خود در تکثیرکاران، لازم است که ابتدا درباره فایل‌های خود از ما مشاوره قیمت و .. دریافت کنید. پس اولین اقدام ارتباط با تکثیرکاران است. برای ارتباط با ما می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید.
 2.  چاپ جزوات : بعد از ثبت سفارش و تماس کارشناسان تکثیرکاران با شما و دریافت قیمت نهایی، جزوه شما وارد مرحله چاپ می‌شود و با توجه به نوع جزوه (جزوه تمام رنگی یا جزوه سیاه و سفید) ، جزوه درخواستی شما توسط بهترین دستگاه‌های تکثیر و پرینت آماده سازی می‌شود. 
 3. صحافی، سیمی کردن یا منگنه :  در این مرحله که به عنوان آخرین مرحله آماده سازی سفارشات شما توسط تکثیرکاران معرفی می‌شود، جزوات پرینت شده شما با توجه به کاربری و درخواست شما صحافی می‌شوند. در این مرحله می‌توانید بین از بین روش‌های سیمی کردن، صحافی یا منگنه برای مرتب نگاه داشتن جزوات خود یکی را انتخاب کنید.
 4. ارسال فایل :  با توجه به بعد مسافت شما با تکثیرکاران و محل ثبت سفارش خود می‌توانید از بین روش‌های تحویل حضوری در مرکز تکثیرکاران، ارسال با پست ( شهرستان) و ارسال با پیک (تهران) یکی را انتخاب کرده و جزوات چاپ شده خود را در محل مورد نظر خود دریافت کنید

سفارش چاپ جزوه و هزینه چاپ جزوه

برای سفارش چاپ جزوه در تکثیرکاران و اطلاع از هزینه‌ چاپ جزوه اعم از چاپ جزوه رنگی شما می‌توانید به سایت رسمی تکثیرکاران مراجعه کنید یا با شماره تماس موجود در سایت تماس بگیرید. در اینجا، شما می‌توانید جزئیات مورد نیاز خود را اعلام کنید، از جمله تعداد صفحات، نوع کاغذ، اندازه جزوه و نوع چاپ رنگی. با ارائه این اطلاعات، مشاورین تکثیرکاران قیمت مناسبی برای چاپ جزوه رنگی شما تعیین خواهد کرد و می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.

نظرات

captcha Refresh